Skip to content
Anna Jarczak

Psycholog i Psychoterapeuta – Anna Jarczak – Zamość

 

Jestem psychologiem i psychoterapeutą (w trakcie certyfikacji). Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim. Następnie odbyłam liczne warsztaty, treningi, studia podyplomowe z zakresu psychologii transportu.

W 2018 roku ukończyłam 5-letnie szkolenie specjalistyczne pn. „Psychoterapia – część ogólna i psychodynamiczna”, organizowane przez Fundację Krakowskiej Katedry Psychiatrii im. J. J. Haubenstocków oraz Klinikę Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Katedry Psychiatrii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Szkolenie atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii oraz Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty.

W ramach szkolenia jako psychoterapeuta i psycholog zrealizowałam 255 godzin terapii własnej obejmującej:

  • 150 godz. pracy w grupie typu self-experience

  • 90 godz. pracy własnej, w tym 65 godzin grupy genogramowej

  • 15 godz. pracy własnej w podejściu typu Gestalt

185 godzin ćwiczeń umiejętności praktycznych obejmujących:

  • 50 godz. ćwiczeń w podejściu systemowym

  • 85 godz. udziału w grupie Balinta

  • 50 godz. superwizji grupowej w terapii rodzin

Jako psycholog jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Psychoterapia, którą prowadzę w gabinecie w Zamościu realizowana jest pod superwizję certyfikowanego psychoterapeuty w Krakowie.

Na co dzień jako psycholog pracuję w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Tomaszowie Lubelskim, gdzie zajmuję się diagnozą, terapią, opiniowaniem i orzecznictwem. W latach 2007 – 2019 byłam jej Dyrektorem.

Pracuję głównie w nurcie psychodynamicznym i systemowym. Zgodnie z założeniami tego nurtu, psychoterapeuta nie ocenia, nie zakłada swojej wizji i nie decyduje jak być powinno.

Jako doświadczony psychoterapeuta zapewniam indywidualne podejście do klienta, holistyczne ujęcie zgłaszanego problemu, profesjonalizm i dyskrecję, a także ciągłe doskonalenie swoich umiejętności terapeutycznych.

Jak każdy psycholog jestem otwarta na każdą osobę, wyrażającą chęć zmiany i gotowość do pracy.

Terminy wizyt w gabinecie w Zamościu ustalane są indywidualnie pod numerem telefonu 603 479 614 lub online: ajarczak@vp.pl